احمقانه ترین ماشین نویسی های محرم

Advertisements

15 پاسخ به “احمقانه ترین ماشین نویسی های محرم

 1. hosin regh nkbat ra
  sar kshed

 2. این نادانی هاوعدم آگاهی باعث بوجودآمدن این حکومت صفاک شده

 3. خود نقدی در حضور مقام ولایت امر مسلمین چهان و حومه هم گفته یزید مگه نیایی بیت میدم کونت بذارن فرهن
  گ اسلام و اخوند غوغا هست

 4. لطفا» چاپ کنید:
  حداقل وظیفه ما در مقابل خون شهدا و زنان و مردان و جوانانی که بخاطر شرف و عزت و دفاع از ما مردم در زندانها زیر شکنجه اند، اطلاع رسانیست. اگر میخواهید از این فقر و فلاکت نجات یابید اطلاع رسانی کنید. اگر میخواهید فردای بهتری برای خود و فرزندانتان داشته باشید اطلاع رسانی کنید. بدانید که همسران و خانواده های شهدای عزیز ما مثل شهید همت و شهید باکری از مخالفین این حکومت فاسد و دزد و ریاکار آخوندها و مداحان هستند و خانواده های شهدای مظلومی چون شهید ستار بهشتی در انتظار حمایت ما مردمند، لطفا» اطلاع رسانی کنید.
  دوباره محرم و سوءاستفاده این رژیم فاسد از ما مردم احمق و خرافاتی! تا کی؟ شاید تا جهنم!
  کاش همه می دانستند این جهل ما در فهم محرم و صفر است که این رژیم فاسد جمهوری اسلامی را در قدرت نگه داشته است.
  بازهم ماه محرم، ماه دکان داری و شارلاتانی آخوند حکومتی و مداح فاسد و دزد و ریاکار فرا رسید.
  عزاداری امام حسین یعنی پیروی و رفتن راه امام حسین، یعنی کمک به مردم فقیر و محتاج و آبرومند، یعنی قیام بر علیه ظلم و بیعدالتی، یعنی مبارزه بر علیه فساد و ریا و تظاهر، یعنی عدم پیروی از حاکمان و زمامداران فاسد و دزد و ظالم، یعنی از بین بردن دروغ و ریا و نفاق و … یعنی حمایت از مظلوم، یعنی کمک به همنوع از هر دین و آیین.
  قيام مقدس و پرشكوه امام حسين(ع)ريشه در انحراف هاى بـنيادى و اساسى در جـامعه اسلامى داشت. اين انحراف ها زائيده انحراف حكومت اسلامى از مسير اصلى خود بـود .
  هدف مبارزه با مفسدانی بود که بـا يك حـركت خـزنده، بـه تـدريج در پـوشش اسـلام بـه مناصب كليدى دسـت يافتند و بنام خدا و پیغمبر و قران فساد و گناه و دزدی بیت المال پرداختند.
  هدف مبارزه با اوج انحراف بـنيادى، و جلوه اى آشكار از ظهور ((جاهليت نو)) در پوشش ظاهرى اسلام بود.
  امام حـسـين(ع)نمى تـوانسـت در بـرابـر چـنين فاجـعه اى سكوت كند و احساس وظيفه مى كرد كه در بـرابـر اين وضع، اعتـراض و مخالفت كند.
  از نظر امام، پـيشوا و رهبـر مسلمانان شـرائط و ويژگى هايى دارد كه امويان فـاقـد آنها بـودند و اسـاس انحراف ها و گمراهيها اين بود كه عناصر فاسد و غير لايق، تكيه بر مسند خلافت اسلامى و جايگاه والاى پـيامبـر زده بـودند و حاكميت و زمامدارى آنها، آثار و نتائج بـسيار تلخ و ويرانگرى بـه دنبـال آورده بود. فساد، دزدی بیت المال، ریا و تظاهر، ربا، دروغ و قتل نفس همه با پشتیبانی حکومت فاسد و زیر پرچم فران و پیامبر خدا !
  امام حسين(ع) فـرمود: اينك كه مسـلمانان بـه فـرمانروايى مانند يزيد گرفتار شده اند، بايد فاتحه اسلام را خواند … امام و پيشواى مسلمانان كسـى اسـت كه بـه كتـاب خـدا عمل نموده راه قسط و عدل را در پـيش گيرد و از حـق پـيروى كرده بـا تمام وجود خويش مطيع فرمان خدا باشد(
  امام حسين(ع) فـرمود: ای مردم! پـيامبـر خدا(ص)فرمود: هر مسلمانى بـا حكومت ستـمگرى مواجـه گردد كه حـرام خدا را حـلال شمرده و پـيمان الهى را درهم مى شكند، بـا سنت و قانون پـيامبـر از در مخالفت درآمده در ميان بـندگان خـدا راه گناه و معصـيت و تـجـاوزگرى و دشـمنى در پـيش مى گيرد، ولى او در مقابـل چنين حكومتى، بـا عمل و يا بـا گفتار اظهار مخالفت نكند، بـرخـداوند است كه آن فرد(ساكت)را بـه كيفر همان ستمگر(آتش جهنم)محكوم سازد.
  از آنجاییکه یزید فردی فاسد و فاسق بود و حکومت وی، جامعه را به سوی فقر و تباهی و فساد می کشاند، امام حسین(ع) به منظور از بین بردن بی عدالتی و ظلم، چاره ای جز قیام نداشت.
  امام حسین(ع) قیام كرد تا به انسانهاى زیر بار ظلم و ستم بیاموزد كه چگونه مى تـوانند به حقـوق خـود نائل آیند و حریت و آزادى از دست رفته خویش را دوباره به دست آورند.

  ما مردم همیشه باید عزاداری کنیم البته نه برای امام حسین بلکه برای خودمون! چرا؟ چون از زنان و مردانی که بخاطر ما الان تو زندانند و زیر شکنجه این جنایتکارها هستند حمایت نکردیم، چون راه شهدای پاکی که راه حقیقی امام حسین را ادامه دادند و به خاطر ما مردم بیغیرت زیر شکنجه شهید شدند را ادامه ندادیم، هنوز خون پاک شهید ستار بهشتی رو کفن خشک نشده، آیا از خودمون پرسیدیم چکار کردیم؟ چه راهی دارم میریم؟ آیا برامون مهمه که مادرش چه شکلی داره تو این گرونی زندگی میکنه یا مادر و خواهرش هنوز اجازه خروج از خونه رو ندارند و تحت نظرند! و صدها نفر مظلوم و بیگناه دیگه که شاید گمنام باشند و کسی اون هارو نمیشناسه!
  زن و مرد، مجرد و متاهل سرگرم شدیم به فساد و دزدی و دروغ و نفاق و تظاهرو غیبت و جاسوسی! کارمون شده از هر راهی که بتونیم پول در بیاریم و خوش باشیم و فقط به خودمون فکر کنیم!
  آیا امام حسین هم همینطور بود؟ ولله ولله نه، پس خودتو گول نزن با یه عزاداری ظاهری!
  تو کلمون کردند که خدا و امام حسین و حضرت فاطمه و پیغمبرخوشحال میشند و ثواب داره اگر:
  مثل دلقک سیاه بپوشیم و تو سر و سینه بزنیم! بزور اشک بریزیم! ظاهرمونو بشکلی بگیریم که یعنی غم و مصیبت بزرگی داریم! تو سر و کله هم بزنیم که غذای نذری بگیریم! عوض اینکه به چند تا مستحق واقعی کمک کنیم پولامونو بریزیم تو یه ضریح باصطلاح امامزاده تا این مفسدین فی الارض باهاش تو اروپا و آمریکا و… خوش بگذرونند (کمک بلاعوض 18 میلیاردی حرومزاده واعظ طبسی به دوست دخترش در دبی) یا سالی حداقل یکبار بریم مکه و عتبات عالیات! تا چی؟ تا دشمن و استکبار جهانی ببینه ما چقدر به دین و مذهبمون اعتقاد داریم!!! اطمینان داشته باشید که این باصطلاح دشمن و استکبار جهانی که این آخوندا و مداحا 33 ساله تو مغز ما مردم احمق و خرافاتی کردند و همه بی لیاقتی و فساد و دزدیشونو تو سرش خراب میکنند چیزی نیست جز خرافه پرستی و مرده پرستی ما!
  آیا میدونید این مداحای فاسد هرکدوم یک گروه 100 تا 200 نفره اطرافشون دارند که وظیفشون گرم کردن مجلس و نشان دادن حرکات غیرعادی مثل غش کردن حین سینه زنی و کلا فیلم بازی کردن جلوی مردمه؟ البته هر کدومشون حداقل 5000 تومن برا این یک ساعت پول میگیرند!
  آیا میدونید که تعداد امامزاده‌ها در ايران طبق آماري كه در اول انقلاب گرفته شد، هزار و 500 عدد بوده، اما اين رقم روندي صعودي داشته و تا سال 90 بيش از هفت برابر شده است. اين امامزاده‌ها از كجا و چگونه پيدا شده‌اند؟ سالانه 300 امامزاده بعد از انقلاب در ايران كشف شده‌اند! یعنی تا سال 90 تعداد 11 هزار و 615 امامزاده رسمي و مورد تاييد در هشت هزار و 51 بقعه کشف شده‌اند! اینقدر از جهل و نادانی ما اطمینان دارند که جند سالیه شروع به ساختن امامزاده های سیار کردند و روی تریلی و کامیون از همه شهر و روستاها میگردند و پول جمع میکنند!
  هنوز نفهمیدیم که دشمن ما جهل و نادانی و اعتقادات خرافاتی ماست، دشمن ما بی تفاوتی و سکوت ماست که باعث شده روز به روز نه بلکه لحظه به لحظه فقیرتر و بدبخت تر بشیم، جان و مال و ناموسمونو از دست بدیم و فقط به فکر سیر کردن شکممون باشیم و زیر شکم البته همش با توجیهات اسلامی و قرآنی! خودمونو گول بزنیم که دین و اعتقاداتمونو داریم حفظ میکنیم!
  همه چیزمون برخلاف دستور خدا و قرآنه پس چه انتظاری داریم خدا شر این حکومت فاسدو از سر ما کم کنه! پس بیخودی دعا نکنید.
  ارتشی که باید حافظ جان و مال و ناموس مردم و این کشور باشه الان شده حافظ جان و مال و ناموس دشمنان مردم! کار نیروهای مسلح ما شده دست بوسی مراجع دنیا طلب فاسد و سایر مفسدان و متظاهرین بخاطر کسب مقام و ارتقاء! ننگ بر این ارتش و سپاه! ننگ بر این نیروهای باصطلاح مصلح ما! آهای ارتشی، سپاهی، نیروی انتظامی فراموش کردید هدف از این لباس مقدس نظامی چیه! هدف اونیه که تو قرآن اومده و خدا گفته یعنی دفاع از ما مردم بدبخت، دفاع از مردم بی پناه که برای یه لقمه نون مجبور نشه زن و بچه هاشو بفرسته تو خونه یا شرکت خصوصی فلان حاج آقا یا مداح یا سپاهی و اطلاعاتی و اقازاده هاشون! یعنی دفاع از اون کارگر بدبختی که به خاطر گرفتن حقش و چندین ماه حقوق ناچیز عقب افتادش اعتراض میکنه اونوقت تو نظامی بی غیرت با باتوم و گاز سمی به این مردم بی پناه حمله میکنید! بترسید از عذاب خدا و بدونید که وعده خدا بر حقه یعنی دفاع از مظلوم و انتقام از ظالم. آقای نظامی ازت سوال میشه چرا به مردم بی دفاع حمله کردی؟ چرا از اونها حمایت نکردی؟ چرا از مظلومین دفاع نکردید؟ چرا از عقلت استفاده نکردی؟ مگه نگاه نکردی که اونها بدنبال حقشون اومده بودند؟ مگه ندیدی که حاکمان و مسولان همه فاسد و دزد ومنافقند! هر دفاعی کنی فایده نداره! اونجاست که خداوند میگه «هیچ عذری قابل قبول نیست و جایگاهتان دوزخ است».
  از ما مردم خرافاتی هم میپرسند که چرا از عقلتون استفاده نکردید؟ چرا فکر نکردید؟ مگر با چشماتون فساد و دزدی و دروغ و ریا و نفاق را در مسولان و حکمرانان فاسد ندیدید؟ پس چرا باز از اونها پیروی کردید؟ چرا سکوت کردید؟ چرا بیتفاوت بودید؟ چرا از مظلومین دفاع نکردید؟ چرا از خونهای بیگناهان خونهاهی نکردید؟ چرا؟؟؟؟؟ هیچ جوابی نداریم بدیم. اونجاست که خداوند میگه «هیچ عذری قابل قبول نیست و جایگاهتان دوزخ است».
  ترا بخدا فکر کنید هدف از قیام امام حسین چی بود؟ امام حسین متنفره از این دلقک بازی و سیاه بازیهای ما امت منافق، امام حسین بیزاره از اینکه ما همه با اسم اون خلاف دستوراتش عمل میکنیم! اون قیام کرد تا دین جدش رسول خدا رو زنده کنه، دینی که معاویه و یزید و … با اون از مردم احمق و نادان و خرافاتی اون زمان سوءاستفاده میکردند، همه پیشنماز بودند و مفسر قرآن و آمران به معروف و ناهیان از منکر! همه حج و طواف خانه خدا میکردند! ولی همه متظاهر و فاسد و دزد و دروغگو! خوردن مال مردم را حق خودشون و فامیل و طرفدارانشون میدونستند! مردمو و ناموسشونو برای خودشون حلال میدونستند! چیزی که خامنه ای همه را حق خواص خودش دونسته، امام حسین قیام کرد تا اینها رو از بین ببره پس نیازی به اشک و عزاداری ما مردم نادان و خرافاتی نداره. بشینیم برای خودمون گریه و عزاداری کنیم.
  سخت نیست، یه کم فکر کنید، تو این دنیا همه چی تکرار میشه ولی ما نمیفهمیم، البته خودمونو به نفهمی میزنیم! یه عده بیسواد و دزد و فاسد و دروغگو و منافق بنام خدا و قران و پیامبر و امامان دارند جان و مال و ناموس و کشومونو غارت میکنند، از هر نیرنگ و حیله ای هم استفاده میکنند ولی همه ما میدونیم که اینها دزد و فاسد و ریاکارند! پس وقتشه تکونی بخوریم و بیدار بشیم و متحد بشیم و از هم حمایت کنیم و ریشه همشونو بکنیم.
  در غیر اینصورت در پیشگاه خدا باید جواب بدیم!
  میدونم شرایط زندگی خیلی سخته، برای هممون سخته، ولی ترا خدا اگه میخواید برا امام حسین واقعا» اشک بریزید و عزاداری کنید تو خونه هاتون اینکارو بکنید ترا خدا نرید تو این مراسم هایی که یه عده آخوند و مداح فاسد برا سوء استفاده از حضور ما مردم برگذار میکنند! معلوم نیست با کدوم پول حرومی خرج غذا و مراسمو میدند! لذت این لقمه حرومه که ما مردمو بی تفاوت و بی غیرت بار آورده! حرومخورای فاسدی که برا نیم ساعت مداحی یا سخنرانی از طرف هیاتهای رزمندگان اسلام وسایر مراکز دزد و فاسد 2-3 تا ماشین آزورو به ارزش بالای 100 میلیون میگیرند! (3 سال پیش حاج آقا مومنی در مشهد و و سعید حدادیان در تهران) هنوز نفهمیدیم که چرا همسرای بعضی از شهدای عزیزمون مثل شهید همت و شهید باکری از این مراکز فساد و علما و مداحای فاسد و دزد دوری میکنند.
  خیلی حرف دارم، وقتی تو خیابونای تهرون میبینم دوباره این حکومت فاسد خوشحاله که محرم و صفر اومده و ما مردم احمق و خرافاتی مثل گوسفند و الاغ ریختیم تو خیابونا و حسینیه ها و … تو سر و مغزمون میزنیمو از این آخوندا و مداحای فاسد طلب التماس دعا میکنیم! حالم به هم میخوره.
  نمیفهمیم همه زندگیمونو ازمون گرفتند و ما برای یه غذای مفتی (خودمونو گول میزنیم که غذای نذری!) از سر و کول هم بالا میریم و با هم درگیر میشیم!
  آب و نون حلال رو از سر سفره هممون قطع کردند تا محتاج خودشون باشیم، تا سر دیگ های غذا التماس کنیم و2 تا غذا اضافه بگیریم!
  میدونی این پولهایی که الان خیلی راحت دارند خرج میکنند برا امام حسین از کجاست: اینها حق ما مردمه که از سر سفرمون دزدیدند و حالا تیکه تیکه جلومون میندازند که از گرسنگی نمیریم.
  میدونی چرا بازار تعطیل نمیکنه؟ جرا بازار با ما مردم نیست؟ چون بازار از خودشونه. بازار دست عسگراولادی و فلاحیان و حزب موتلفه و سرداران سپاه و بسیج و … پس نشستید بازار اعتصاب کنه؟ بوی تعفن مال حروم از بازار و بازاری میاد ولی نمیفهمند یا خودشونو به نفهمی میزنند، تا خرخره تو فساد و ربا و دزدی غرقند، روزی متوجه میشند که نه فتواهای دروغین مجتهدین و نمازها و عزاداریهای ریاکارانه هیچکدوم کمی بهشون نمیکنه، روزی که حق و باطل ، حروم و حلال … جدا میشه و همشون به سزای این نکبتی که توش هستند میرسند. این روز خیلی نزدیکه.
  ولله ولله این پولا حرامه، رفتن به این مجالس حرامه، هر چیزی که باعث بشه تا این حکومت فاسد ازش به نفع خودش سوءاستفاده کنه حرامه، هر چیزی که باعث بشه تا زندگی ما مردم نکبت و کثافت بشه حرامه، قبول نداری اون دنیا میبینیم.
  اون دنیا ما مردم مجازات میشیم که چرا از عقلمون استفاده نکردیم؟ چرا کورکورانه تقلید و پیروی کردیم؟ بس نیست 33 سال نکبت و فساد و دزدی و ریا و فقر و …
  هرچی تو این قرآن به عنوان گناه و نکبت اومده تو مملکت ما عادیه و شده عرف جامعه! این یعنی خدا داره آمادمون میکنه برا عذاب بزرگ! مثل مثالهایی که از اقوام لوط و صالح و …. زده.
  اگه به این بازاری حرومخور بگند یه کمکی به یه بدبختی بکن ، تا مطمءن نشه که یه مورد برا عشق بازیشه اینکارو نمیکنه! تو بازار همه چیز ربا و حرومه حالا برا امام حسین از اون پول حروم عزاداری میکنند!
  ولله ولله ولله اینها حرامه.
  دوباره محرم و سوءاستفاده این رژیم فاسد از ما مردم احمق و خرافاتی!
  کاش همه می دانستند این جهل ما در فهم محرم و صفر است که این رژیم فاسد جمهوری اسلامی را در قدرت نگه داشته است.
  بازهم ماه محرم، ماه دکان داری و شارلاتانی آخوند حکومتی و مداح فاسد و دزد و ریاکار فرا رسید.
  اطمینان داشته باشید که با این راهی که داریم میریم نه دنیارو داریم نه آخرتو!

 5. انصاف تاریخ

  اگر تاریخ انصاف داشت …!
  اگر تاریخ انصاف داشت امروز زینب برای مظلومیتِ نسرین ستوده عزاداری میکرد ؛
  ابوالفضل علمدار برای زیدآبادی قلمدار زنجیر میزد ؛
  حسین تشنه لب برای ستار بهشتی غرق به خون سینه میزد ؛
  کوفه برای اوین ماتم میگرفت
  و کربلا برای ایران سیاه پوش میشد
  پس بیایید کمی هم به حال خود بگریم.
  http://dekami.blogspot.se

  کربلا

  در عجب‌ام از این مردمی که …!

  در عجب‌ام از مردمی که این روزها بر خیابانها خواهند ریخت و نعره خواهند

  زد برای اتفاقی که تمام شده است.

  کربلا در چادری در همین نزدیکی ایست.

  جایی که 5 نفر در سرمای بی امان قره داغ میلرزند.

  روزها با هیزمی که جلو چادر روشن است گرم میشوند و شب ها با

  چراغی نفتی.

  اینجا کربلاست.

  فردا به کربلای قره داغ بروید تا ظلم را با چشمان خود ببینید.

  امشب کودکان این سرزمین میلرزند

 6. پیامی از طرف امام حسین به شیعیان ایران،
  به جهت تحریمهای کمرشکن بر ایران امسال هزینه‌های بزرگداشت اینجانب را صرف امور خیریه و افراد مستمند نمایید، اجر شما در پیش خداوند صد چندان و قلب اینجانب را غرق شادی خواهید نمود.
  وی به ویژه به ایرانیان پیام داد که برای ازخودگذشتگی وشجاعتش در راه اعتقاد و ایمانش؛ پس از این بجای سوگواری برایش اگرمسلمانید! جشن برپا دارید.
  آزاده باشید. دین اعتقادی شخصیست. کسانی که اراده ی آنرا ندارند که متعالی شوند؛ دین را بعنوان یک راهنما و دوری از اعمال زشت پیشه ی خود می سازند که آن هم قابل احترام است.
  او همچنین سفارش نمود که بجای احساسات بی منطق ساخته شده ه ی دکانداران دینی درخلال قرنها عقل و خِردتان را جایگزین آن نمایید.
  در پایان اشاره نمود که من هیچگونه غلامی نیاز ندارم. مگر فزهنگنامه ی لغت ایرانی را نگاه نکرده اید که چه مفهوم زشتی می دهد! آخر مگر شنیده اید که دربین هم نژادان عربم فردی نامش را برگزیند!
  ایشان گفتند قیام من بر علیه حکمرانانی بود که به نام خدا و قرآن و جدم رسول خدا به فساد و نفاق و دزدی مشغول بودند، حرمت دین خدا را پایمال کردند، ظلم و فساد و بیعدالتی کردند به ظاهر مقابل مردم در مساجد به عبادت می پرداختند در خفا به خلاف دستور قرآن و جدم عمل میکردند، فقرو فساد را در بین مردم اشاعه دادند. هدف آنان فقط حفظ قدرت و حکومت بود نه اجرای دستورات خدا و …

 7. واقعا که ابلهانه است بعضی از این کارا…راستی من تازه با بالاترین آشنا شدم متوجه شدم برای عضویت به دعوتنامه نیازه نمیدونم با کسی که درخواست دعوتنامه میکنه چطور رفتار میشه. راستش تو هر سایتی اومدیم یه نقد به دولت بزنیم نشد! نشد که یعنی یه عده بودن به خاطر خودشیرینی واسه بالاتریاشون نذاشتن. حرف برای گفتن زیاده. منتظرم یه مرد اعتماد کنه و من رو دعوت کنه. حد اقل اگر نظر منفی هم داری بهم خبر بده. اگه خواستی با ایمیل بیشتر با هم آشنا بشیم تا شما اگر تمایل به دادن دعوت نامه داشتی بدونی به بد کسی نمیدی.منتظر یک دعوتنامه هستم تا بعدش وبلاگی رو راه بندازم و شروع کنم به گفتن آزادانه حرفم تو محیطی که بیننده عاقل زیاد داره

 8. دقت کردید ادبیاتشان چقدر اوا خواهری است.

 9. آخه وبلاگ ساختن چه ربطی یه بالانرین داره خوب برو بساز هرچی هم خواستی توش بنویس

 10. سلام دوستان، آقا یکی هم مارو دعوت کنه بالاترین.
  ثواب داره ی گونی پر 🙂
  cactuso11@Yahoo.com
  سپاس گرازم

 11. تقصیر ما نیست، وقت اعتراض نداریم…

  —–…

  جمهوری اسلامی رو چند چیز زنده نگه‌ می‌داره:

  1- محرّم… محرم که می‌رسه مردم همه چیزو فراموش می‌کنن و همچین می‌چسبن به مراسم نذری‌پزون و تکیه‌روون و چگونه سِت کردن لباس سینه‌زنا و باقی‌قضایا که انگار تو این مملکت هیچ اتفاقی نیفتاده.

  2- رمضون… از یه ماه قبل مردم همچین‌ می‌رن فروشگاه‌ها رو غارت می‌کنن که انگار در زندگی هیچی نخوردن و تمام فکر و ذکرشون می‌شه صبح‌ها برای سحری چی بخورن و عصرها برای افطاری کیا رو دعوت کنن و سفره از کجا تا کجا با انواع اطعمه و اشربه بچینن به‌طوری که چشم بقیه پُلُقی بترکه… در تمام طول روز دهن‌اشون بو می‌ده و حال هیچکاری رو ندارن، معتقدن بوی دهن روزه‌دار هزاران ثواب اخروی داره براشون. و همه‌ش در یه حال روحانی بویایی به سر می‌برن.

  3- صفر… در این ماه چون سالگرد فوت امام حسن و امام رضاست و چهلم حضرت محمده(من نمی‌دون تا چندسال می‌شه برای یکی مراسم چهلم گرفت)، هنوز همه باید سیاه بپوشن.
  چون دوماه در مملکت برگزاری هرگونه جشنی ممنوعه، همه مشغول رتق و فتق امورند که تا ربیع‌الاول شد به صورت ام‌پی‌تری جشن‌های عروسی و تولد و سالگرد ازدواج و خلاصه هر نوع جشنی رو تند تند برگزار کنن.

  4- تعطیلات نوروز… مردم از ماه بهمن شروع میکنن خونه تکونی و خرید مایحتاج عید، و از حدودای 20 اسفند مثل اسفند رو آتیش می‌شن، کار و زندگی و تحصیل و سیاست رو بالکل تعطیل می‌کنن و می‌رن به گوشه‌ای که غم‌هاشونو فراموش کنن…
  در این ماه هزار نفر هم زندانی و اعدام بشن کسی ککش نمی‌گزه.. بالاخره عیده و نباید این روزا رو به خودمون زهر کنیم! این‌قدر از این‌ور و اون ور می‌زنیم که تعطیلی معمولا تا 20 فروردین طول می‌کشه… در تعطیلات همونایی که احترام محرم و رمضون و صفر رو به شدت رعایت می‌کردن تو مهمونیا فحش می‌دن به اعراب سوسمار‌خوار و درمورد خوبی‌های تعطیلات نوروز و کوروش و داریوش و کلا سلسله‌ی هخامنشی سخنرانی‌ها می‌کنن.

  خوب تاحالا اینجوری پنج شش‌ماه از سال (با احتساب مقدمات کار)گذشت…

  5- جنگ در کشورهای دیگه…
  معمولا تا فتیله اعتراض مردم کمی بلند می‌شه یهو ناغافل یه جای دنیا یه ناحقی در حق مسلمونا می‌شه. یا مثلا راکتی می‌خوره به لبنان، یا عراق یا افغانستان یا غزه. و نمی‌دونم به چه علت همیشه جای انگولک جمهوری‌اسلامی در این ماجراها پیداست.

  اونوقت صبح تا شب و شب تا صبح صدا و سیما با خوشحالی هی صحنه‌های جنگو تکراری نشون می‌ده. احتمالا کارت تبریکی چیزی هم برای پرتاب‌کننده راکت می‌فرستن.

  6- اگر این وسط مسط‌ها چند روزی مردم خواستن به سیاست فکر کنن یهو یا گیر می‌دن به حجاب خانوما یا تعدادی اراذل خودجوش از دیوار سفارتی بالا می‌رن یا زلزله‌ای چیزی می‌شه و…

  7- اینه که مردم به فکر اعتراض به اینا نیستن،‌ واقعا وقت ندارن…

 12. ایرانیان
  مرده پرستی
  قبر پرستی را در راس نگرش غائی خود مد نظر دارند
  ایرانیان ضد عرب ِ عرب پرستند ( اسم دریاشان باید خیلج فارس باشد ولی اسم خودشان عربی جهان بینتشان عربی !)
  ایرانیان نژاد پرست و خود بزرگ بین هستند
  ایرانیان فرد پرست و منفعلند و مسئولیت انتخاب خو عملکرد خود را نپذیرفته و فراکنی میکنند
  عزیزان اینا بیماری ایرانیاست ، این تقبیح نیست ولی نیاز به درمان دارد
  ایرانیان دروغگو و دغل بازند، این مشکلات به حکومت فعلی نداشته و ریشه تاریخ دارد
  کمی فکر کنیم و تنویر افکار نمائیم

 13. فقط برای کشورم

  رویاجان برای تو مینویسم عزیزم از قیام حسین دفاغ کردی عزیزم اگه حسین میخاست برای دین قیام کند عزیزم چرا زمان معاویهدقیام نکرد اوهم آدم ولخرج وخوشگذرانی بود که دین راهم مثل پسرش قبول نداشت وتظاهرمیکرد اما چرابایدبگویم که معاویه بهش باج میداد ماهانه ازبیت المال که بیشتر آن از سرمایه کشورمان به تاراج رفته بود به اومیپرداخت وبه پسرش سفارش کرد اکر میخاهی بمانی باحسین مداراکن اما اولجوجتر ازاین حرفابود وحاضر به باج دادن نبود وهمانطور که دیدیم چه شد

 14. افرادى مثل تو(كه تحمل شنيدن نظرات بقيه راندارى)مى خواهند مردم را ازديكتاتورى نجات دهند؟مردم ما باهوشند وفريب مكر،امثال تو را نخورده ونمى خورند؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s